Stapt u over of blijft u zitten?
In december en januari kunt u weer veranderen van zorgverzekeraar. Gedoe? Welnee. U kiest een andere verzekeraar en die regelt de overstap. Lastiger is de afweging of overstappen voor u een goed idee is. Vergelijken van al die polissen, voorwaarden en vergoedingen kan ingewikkeld zijn. Toch is het de moeite waard.

De folder van het KNGF geeft hier uitleg over
Folder KNGF

Explore More

Artrose en broccoli

‘Broccoli helpt bij artrose’ Een ingrediënt uit broccoli is mogelijk de sleutel tot het voorkomen of vertragen van artrose. Dat blijkt uit onderzoek onder leiding van de University of East

Zweepslag, een scheurtje in een spier

Je springt, zet af of sprint en voelt ineens een harde tik, alsof je met een zweep wordt geslagen. Het lijkt alsof er iets knapt; soms hoor je dat ook.

Corona-virus

Momenteel krijgen we veel vragen over het Corona-virus (covid-19) Wij zijn als praktijk weer volledig aan het werk. Op het moment kunnen alleen de werkdagen van de individuele collega’s iets